• 0532 794 42 59 / 0544 871 09 17
  • bilgi@bambinisilivri.com
  • Pzt – Pzr 09:00 – 21:00
slider
Item
Item
Item
Siz Planlayin, Biz Planlariniza Sekil Verelim..

ÇOCUGUNUZ IÇIN DOGUM GÜNÜ
PARTISINE NE DERSINIZ?

slider
Siz Iyisini Planlayin, Biz Daha Iyisini Yapalim..

ÇOCUGUNUZ IÇIN EGLENCELI ETKINLIKLER

decor

"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz."

Mustafa Kemal Atatürk
foto
decor

Bambini Çocuk Oyun Parki Cafe ve Parti Evi

Bambini, çocuklarin doyasiya oynamasi , büyüklerin keyifli vakit geçirmesi, eglenceli ve egitici atölyeler yapmak amaci ile kurulmustur. Eglendirici & Egitici Atölyelere katilmak , çocuklar oynarken ; dinlenmek isteyenler, keyifle çayini & kahvesini içmek isteyenler , dostlari ile hos sohbet etmek isteyenler sizi Bambini’ye bekliyoruz. Güvenli ve konforlu iç mekan rahatliginda, zengin ve eglenceli bir parti ortaminda, özel günlerinizi keyifle kutlamak isteyenler sizi Bambini'ye bekliyoruz. Size özel tasarlanmis soft play oyun grubu ve jetonlu oyuncaklar ile ablalarinizin gözetiminde gönlünüzce oynamak istiyorsaniz sizi Bambini'ye bekliyoruz.celi bir parti ortaminda, özel günlerinizi keyifle kutlamak isteyenler sizi Bambini'ye bekliyoruz. Size özel tasarlanmis soft play oyun grubu ve jetonlu oyuncaklar ile ablalarinizin gözetiminde gönlünüzce oynamak istiyorsaniz sizi Bambini'ye bekliyoruz.

Bambini oyun parki

Çocuklar; temiz ve güvenli kapali parkimizda bulunan soft play oyun grubu ve jetonlu oyuncaklar ile doyasiya oynayarak yeni arkadasliklar kuracak ve eglenceli aktiviteler yapacaklar. Oyun parkinda bulunan kameralar ile çocugunuz hep gözünüzün önünde olacaktir.

Bambini Parti Evi

Çocuklariniz en eglenceli kapali çocuk oyun parkinda arkadaslari ile oynarken siz misafirlerinizle partinin tadini çikarmaya devam edersiniz.

Bambini Cafe

Çocuklar oyun oynarken, sicak çayinizi yudumlayabilir, keyifle kahvenizi içebilir hos sohbetler yapabilir, kitap ve dergi okuyabilirsiniz. Birakin çocuklar oynasin siz kendinize kisa bir mola verin.
decor

Bambini Hizmetlerimiz

Bütün Organizasyonlar İçin Doğru Yerdesiniz!

Foto

Bebek Mevlüdü

Bebeginiz Için Mevlüt Mü Yapmak Istiyorsunuz?

Foto

Baby Shower

Bebeginizin Dogmasina Çok Az Bir Süre Kala, Sevdikleriniz Ve Arkadaslarinizla Bir Araya Gelerek Bebeginize Daha Dogmadan Hos Geldin Demeye Ne Dersiniz?

foto
Foto

Dis Bugdayi / Ilk Adim

Çocugunuzun Disi mi Çikiyor? Yoksa Ilk Adimini mi Atacak?

Foto

Dogum Günü Partisi

Çocugunuza Mükemmel Bir Dogum Günü Partisi Mi Vermek Istiyorsunuz?

Bilgi Edinmek İçin Tıkla!

Soru Sormak, Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin
İletİşİme Geç

Ekibimizin Bir Parçası Olmak İster Misiniz!

Eğer Bizimle Çalışmak İstiyorsanız İletişime Geçebilirsiniz
Katılmak İçİn Tıkla
decor

Bambini Yaklaşan Etkinlik

foto
decor

Bambini İletişim Formu

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Lütfen İletişime Geçin..